• 6 Typów kobiet z którymi się nie umawiać!

  6 Typów kobiet z którymi się nie umawiać!

    Umawiasz się z dziewczyną, jak zwykle, czy jednak zadajesz sobie pytanie, czy umawiam się z właściwą osobą? Dzisiaj 6 typów kobiet, których powinieneś unikać, jeśli jesteś samotnym mężczyzną. Ten wpis może parę osób lekko oburzyć, więc zanim wzrośnie w Tobie złość kilka wyjaśnień: Ten mini poradnik jest rezultatem ponad …Czytaj dalej »
 • Jak przestać się martwić i zacząć żyć

  Jak przestać się martwić i zacząć żyć

    A co jeśli obudzisz się jutro i we wszystkich kranach w okolicy nie będzie bieżącej wody, w lodówce nie będzie jedzenia i właśnie przyjechała ekipa wyrzucić Cię na bruk? Brzmi absurdalnie? Jeśli tak, to gratuluję! Jedynie co piąty mieszkaniec Ziemi ma dostęp do wszystkich wygód, które dla nas są …Czytaj dalej »
 • 5 Sygnałów, że się jej podobasz

  5 Sygnałów, że się jej podobasz

    To czasem dla nas mężczyzn bywa bardzo trudne. No bo ona mrugnęła do mnie, czy po prostu mrugnęła? Odgarniając włosy, zerknęła na mnie, czy po prostu patrzyła w tamtym kierunku? Siedząc układa nogi w moją stronę – no to musi być miłość, prawda? Dzisiaj to sprawdzimy w pięciu sygnałach, …Czytaj dalej »
 • 5 Rzeczy, które warto robić w wolnym czasie

  5 Rzeczy, które warto robić w wolnym czasie

    Zostałem ostatnio kompletnie zbity z tropu takim z pozoru prostym pytaniem, którym chcę się podzielić. Co robisz w swoim wolnym czasie? Kompletnie mnie wcięło. Jak to w wolnym czasie? Osoba, która prowadzi biznes w ogóle ma jakiś wolny czas, znaczy… no właśnie. Bardzo trudno się do tego odnieść, dlatego, …Czytaj dalej »
 • 8 Prawd o pracy – Gdybym to wiedział wcześniej

  8 Prawd o pracy – Gdybym to wiedział wcześniej

    Praca, praca, praca – taką mantrę słyszymy mniej więcej pod koniec liceum, jeśli idziemy na studia – słowo to działa jak magiczne zaklęcie, które ma dać napęd do “zbrojenia się” w edukacji. Dziś pomówimy sobie o 8 rzeczach, jakie powiedziałbym sobie młodszemu o 10 – 15 lat na temat …Czytaj dalej »
 • Przestań robić te rzeczy po dwudziestce

  Przestań robić te rzeczy po dwudziestce

    Każdemu z nas zdarzyło się zrobić głupią rzecz. Czasem nawet bardzo głupią, katastrofalnie wręcz. Tak, że będzie to rzutowało na kilkanaście najbliższych lat Twojego życia. O jakich rzeczach mówię? Kredyt, którego na 100% nie spłacisz w terminie. Niechciane i nieplanowane dziecko w wieku 19 lat. Toksyczny związek z uzależniającą …Czytaj dalej »
 • 7 Nawyków oszczędzania

  7 Nawyków oszczędzania

    Wydaje się, że na świecie jest tak samo dużo zwolenników oszczędzania, jak i miłośników beztroskiego wydawania pieniędzy. Jedni i drudzy mają swoje argumenty, jednak żelazną zasadą jest, by móc faktycznie inwestować – w swój rozwój, w pomnażanie kapitału czy po prostu pozwolić sobie na większy zakup – trzeba wdrożyć …Czytaj dalej »
 • 12 Zasad Życia Jordana Petersona

  12 Zasad Życia Jordana Petersona

    Czy wiedziałeś, że jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla siebie i, swojego lepszego samopoczucia, a równocześnie najprostszą, jest wyprostować się? Tak, nie musisz od razu wdrażać skomplikowanych technik, walczyć z wielkimi potworami prokrastynacji i demonami przeszłości. Zacznij od zwykłego – stań prosto, przestań się garbić i chować, wypnij …Czytaj dalej »
 • Jak w 90 sekund sprawić, by ktoś nas polubił?

  Jak w 90 sekund sprawić, by ktoś nas polubił?

      Chociaż pozyskiwanie przyjaciół, czy nawet znajomych nie jest czynnością łatwą i często odkładamy ją do momentu, gdy będzie ona koniecznością, to może być niezwykle korzystna dla naszego życia towarzyskiego i zawodowego. Dzisiaj pokażę Ci, jak w 90 sekund możesz znacząco poprawić swoje szanse na zyskanie sympatii świeżo poznanych …Czytaj dalej »
 • Miej Wy****ne, a będzie Ci dane, czyli subtelna sztuka nie przejmowania się | 9 Kroków

  Miej Wy****ne, a będzie Ci dane, czyli subtelna sztuka nie przejmowania się | 9 Kroków

    Szokujący tytuł? No tak, bo przed nami temat z książki, o równie kontrowersyjnym, ale i ciężko przetłumaczalnym tytule “The Subtle Art of not givin a F*** “ Zanim zakrzykniesz  – prowokacja i clickbait, to zapewniam Cię, że po zapoznaniu się z argumentami i głównymi ideami z książki Marka Mansona …Czytaj dalej »