O nas

Ideaman.tv to studio animacji i centrum edukacyjne. 

Zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy swoje życie zawodowe poświęcają zagadnieniom sprzedaży, reklamy, marketingu i grafiki komputerowej.
 
Walczymy z przeciętniactwem, walczymy z rutyną. Dzięki otoczeniu się ciekawymi i nieprzeciętnymi ideami zmienisz nie tylko siebie, ale całe swoje otoczenie.
 

Nasz team:

Leszek Cibor

idea, scenariusze, głos, facebook

Dawid Sternal

grafika, animacje

Ryszard Kosowicz

redaktor

Eryk Foss

edycja dźwięku

Agata Koczowska

scenariusze

Dorota Cibor

obsługa strony www

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oferujemy szereg usług reklamowych oraz profesjonalne doradztwo biznesowe

Tworzymy animacje na zlecenie

Szukasz ciekawej formy reklamy? Potrzebujesz animację szkoleniową dla swoich klientów? Organizujesz konferencję i chcesz przedstawić ją swoim uczestnikom? Napisz do nas. Razem stworzymy produkt dostosowany do Twoich potrzeb.

Więcej informacji…

Realizujemy kampanie reklamowe

Realizujemy kampanie reklamowe na kanale youtube “Przeciętny Człowiek w Świecie Nieprzeciętnych Idei“, podejmującym tematykę rozwoju osobistego oraz psychologii. Kanał ma obecnie ponad 170 tys. subskrybentów oraz ponad 800 tys. wyświetleń w miesiącu. Jeśli interesuje Cię współpraca napisz do nas.

Więcej informacji…

Oferujemy doradztwo biznesowe i szkolenia

Prowadzimy szkolenia z zakresu sprzedaży, zarządzania, komunikacji oraz marketingu. Oferujemy także profesjonalne doradztwo w formie mentoringu online. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.

Więcej informacji na leszekcibor.pl

Zapraszamy do kontaktu

Poznaj nasze produkty